enter. jest sklepem internetowym oferującym szeroką gamę produktów poligraficznych, wytwarzanych przez drukarnię POLPRINT. 

Zakład Poligraficzny POLPRINT jest firmą z długoletnim doświadczeniem. Istnieje na rynku poligraficznym od 1990 r. W ciągu całego okresu działalności nieustannie się rozwija oraz doskonali się  w swojej branży. Inwestuje w nowe maszyny, urządzenia i rozwiązania technologiczne wychodząc w ten sposób naprzeciw potrzebom klienta. Dzięki temu i pracy doświadczonej ekipy poligrafów, introligatorów i grafików komputerowych umacnia swoją pozycję na rynku.

POLPRINT jest firmą o dużych możliwościach produkcyjnych. Drukuje techniką offsetową na papierach formatu B2 od gramatury 50g/m²oraz na kartonach o grubości do 0,6 mm, oraz techniką cyfrową w formacie do A3+. Dobra organizacja pracy oraz nowoczesny park maszynowy gwarantują najwyższą jakość druku. Potwierdza to wieloletnia współpraca z naszymi stałymi klientami oraz Certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008. W latach 2013, 2014, 2015 POLPRINT otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany przez Bisnode Polska.